Hci Converting Flexible Ambalaj Makineleri Satiş Ve Teknik Servis 

GmG Technic Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. şti. Guard Maintenance Group HCI Converting Equipment Türkiye Distribütör’ü olarak; Farklı sektörlerde çeşitli makinaların müşterilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine yönelik otomasyon - mekanik arıza bakım hizmetlerinde etkin,kaliteli ve ekonomik olarak Hci Converting Flexible Ambalaj Makineleri Satiş Ve Teknik Servis çözümleri sunmaktadır. GmG Technic olarak, makine kurulum ve flekso, tifdruk baskı makineleri onarım deneyim, uzmanlığımızı yepyeni bir oluşum içinde değerlendiriyoruz. Yeni oluşum içinde, Türkiye’deki ambalaj üreticilerimize nitelikli hizmetler sunmak amacıyla, yeni temsilcilikler üstlendik. 

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak  bölgesinde de sizlere hizmet sunmaktayız. HCI Converting Equipment Co. Ltd. Temsilciliklerimizden biri olan HCI Converting Equipment Co. Ltd. firmasının uzmanlık alanlarından biri de fleksibıl ambalaj üretimlerine yönelik dönüştürme makineleri üretimidir. Dilimleme, sargılama, laminasyon, shrink, sleeve, embossing, torba yapımı gibi makineleri üreten HCI, son derece kapsamlı teknolojik hizmetleri sunuyor. 

30 yıllık üretim tecrübesine dayanarak, dönüştürme ekipmanları geliştirip sunan HCI, ekonomik fiyatlarla, müşteriler için pratik performansa sahip makineleri tasarlayabiliyor. Her bir HCI makinesi, mümkün olan en iyi performansı sağlamak için sevkiyattan önce, titiz kalite kontrol ve performans testlerine tabi tutuluyor. HCI’nin ülkemizde gelişen shrink sleeve sektörü konusunda, 30 yıllık tecrübesi ile ürettiği makineleri, kullanıcılar tarafından sevilen ve tercih edilen bir kaliteye sahip.